Ledenlijst

Heel wat mama's en papa's zetten zich regelmatig op allerlei vlakken in voor de school.
Met vragen, idee's, opmerkingen, ... kan je ook steeds bij hen terecht.

Ledenlijst oudercomité 2016-2017

Naam Contactgegevens Kindjes op school
Jef Vingerhoets Adres: Antwerpsesteenweg 43, 2500 Lier
GSM/Tel: 0496/25 44 33
E-mail: jef@vingerhoets.com
Sara
Katrien Alpaerts Adres: Zuid-Australiëlaan 32, 2500 Lier
GSM/Tel: 0478/62 18 10
E-mail: katrienalpaerts@telenet.be
Marcel
Ellen Avontroodt Adres: Spoorweglei 53, 2500 Lier
GSM/Tel: 0474/68 09 91
E-mail: ellen.avontroodt@telenet.be
Jule
Ans Bosschaert Adres: Maasfortbaan 139, 2500 Lier
GSM: 0477/98 41 93
E-mail: ans@telenet.be 
Ferre
Stef 
Katrien De Groof Adres: Hagenbroeksesteenweg 133, 2500 Lier
GSM/Tel: 0484/18 58 15
E-mail: katriendegroof@hotmail.com
Amir
Tuur
Fee 
Alain Hermans Adres: Bosstraat 51, 2500 Lier
GSM/Tel: 0476/60 18 62 - 03/488 67 21
E-mail: alain.hermans@sdworx.com
Linden
An Jansen Adres: Planeetstraat 36, 2500 Lier
GSM/Tel: 0478/62 05 60
E-mail: slegers.jansen@telenet.be
Silke
Jolien
Stien Mutert Adres: Planeetstraat 8, 2500 Lier
GSM/Tel: 0497/54 24 61
E-mail: stienmutert@hotmail.com
Jitse
Jutta
Britt Opdebeek Adres: Zodiakstraat 23, 2500 Lier
GSM/Tel: 0498/69 74 45
E-mail: britt_opdebeek@msn.com
Matthijs
Wendy Schellekens Adres: Antwerpsesteenweg 58, 2500 Lier
GSM/Tel: 0477/22 38 32
E-mail: wendy.schellekens@skynet.be
Kamil
Steven Sercu Adres: Eeuwfeestlaan 250, 2500 Lier
GSM/Tel: 0485/51 53 68
E-mail: suzievanherck@hotmail.com
Wout
Evy Van den Wyngaert Adres: Boomlaarstraat 32, 2500 Lier
GSM/Tel: 0478/29 51 42
E-mail: eefje19@yahoo.com
Louise
Anna 
Tom Van de Vel Adres: Vredelaan 34, 2500 Lier
GSM/Tel: 0473/99 41 57
E-mail: tom.vandevel@fulladsl.be
Merten
Quinten
Didrik
Heleen van Opstal Adres: Lispersteenweg 118b, 2500 Lier
GSM:Tel: 0486/65 27 64
E-mail: heleen.vanopstal@gmail.com
Sil
Korneel
Kathleen Verachtert Adres: Lispersteenweg 49, 2500 Lier
GSM/Tel: 0497/28 76 42
E-mail: info@kathleenverachtert.com
Rover
Fink
Lars Verberckmoes
Liesbet Van Rooy 
Adres: Bosstraat 75, 2500 Lier
GSM/Tel: 0497/33 53 04
E-mail: larsverberckmoes@telenet.be
Ruben
Jade
Sabrina Yaiche Adres: Sint-Gummarusstraat 18, 2520 Emblem
GSM/Tel: 0472/73 43 38
E-mail: sabrina.yaiche@telenet.be
Audrey
Laura